Dodatkowe jazdy przed egzaminem – czy to dobry pomysł?

Dodatkowe jazdy przed egzaminem – czy to dobry pomysł?

Dodatkowe jazdy przed egzaminem - czy to dobry pomysł?

Im mniej tygodni dzieli nas od egzaminu na prawo jazdy, tym większy jest zazwyczaj nasz niepokój. Nawet, jeśli dobrze czujemy się za kierownicą, zaczynają nas ogarniać wątpliwości. Jeśli zaś nasz instruktor sugeruje wykupienie dodatkowych godzin na mieście, zaczynamy wątpić, czy wybraliśmy dobrą szkołę i czy mamy jakiekolwiek szanse podczas egzaminu. Niepotrzebnie.

Szkoła prawa jazdy w Warszawie, która sugeruje zasadność dodatkowych godzin nauki, zwykle nie daje w ten sposób dowodu na to, że brakuje jej wiary w to, że kursantowi uda się zdać egzamin. Przeciwnie, w zdecydowanej większości przypadków takie dodatkowe jazdy podnoszą pewność siebie. To znakomita okazja, aby poćwiczyć wyłącznie te manewry, które sprawiają najwięcej trudności. To także możliwość podniesienia samooceny przekonując się, że wcale nie radzimy sobie źle. Co ważne, dobrym pomysłem może być wykupienie dodatkowych godzin u osoby, z którą nie współpracujemy na co dzień. Pomoże nam to zyskać świeższe spojrzenie na nasze umiejętności.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na https://www.automobilklubpolski.pl/o-osrodku-szkolenia-kierowcow-2/