Poznaj błędy, które uniemożliwią zdanie egzaminu na prawo jazdy

Poznaj błędy, które uniemożliwią zdanie egzaminu na prawo jazdy

Poznaj błędy, które uniemożliwią zdanie egzaminu na prawo jazdy

Czy wówczas, gdy w grę wchodzi prawo jazdy Warszawa jest miastem bardziej wymagającym niż inne ośrodki w Polsce? Osoby, które zawodowo przygotowują kursantów do tego egzaminy zwykle nie zgadzają się z tą opinią. Podpowiadają jednak, aby przed egzaminem zapoznać się z błędami popełnianymi przez innych kandydatów na kierowców. Być może pomoże to w lepszym skoncentrowaniu się na wykonywaniu poleceń instruktora.

Doświadczenie zdobywane przez AutomobilKlub Polski przez lata podpowiada, że kursantów bardzo często gubi pośpiech. Często można usłyszeć, że egzaminatorom się spieszy i wielu kandydatów na kierowców bierze to sobie do serca. To właśnie dlatego większość z nich popełnia banalne błędy takie, jak choćby zignorowanie znaku STOP albo przejeżdżanie przez linię ciągłą. Tymczasem egzaminator z pewnością nie zdyskwalifikuje nas dlatego, że wykonywaliśmy manewr zalecany przez przepisy ruchu drogowego nawet, jeśli celebrowaliśmy go bardziej niż doświadczeni kierowcy. Jest przy tym bardziej niż pewne, że natychmiast zareaguje na kardynalny błąd.

AutomobilKlub Polski

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Jesteśmy szkołą  z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Sprawdźcie naszą ofertę – prawo jazdy w Warszawie.