Prawo jazdy Kategorii A, A1, A2

Prawo jazdy Kategorii A, A1, A2

Prawo jazdy Kategorii A, A1, A2

Prawo jazdy to zdecydowanie dokument w dzisiejszych czasach równie ważny jak dowód osobisty czy na przykład paszport. Bez prawa jazdy nie możemy poruszać się samochodem osobowym, motocyklem, minibusem czy nawet motorowerem. Dla miłośników jednośladów niezbędne są uprawnienia na kategorię A, A1 oraz A2.

Kategorii prawa jazdy na motocykle jest cztery. Pierwsza skierowana do najmłodszych kandydatów do poruszania się jednośladem jest kategoria AM. Następna kategoria skierowana do starszych, nastolatków to kategoria A1, która daje możliwość większego wyboru jednośladów. Następnie wyróżniamy kategorię A2, a na samym końcu upragnione uprawnienia, na które czekają wszyscy początkujący mianowicie kategorię A. Ostatnia wymieniona kategoria prawa jazdy daje największą swobodę oraz uprawnia do poruszania się wszystkimi dostępnymi jednośladami.

Szkoła Jazdy w Warszawie

Szkoła prawa jazdy w Warszawie, która zalicza się do szeroko polecanych OSK to z pewnością AutomobilKlub Polska. AutomobilKlub Polska oferuje wszystkim zainteresowanym zdobycie uprawnień kategorii A, A1, A2, B, B+E, C, C+E oraz D. Sprawdź naszą ofertę na www.automobilklubpolski.pl.